Cīņā ar bēgļu problēmu Vidusjūrā Latvija gatava piedāvāt militārtehnisko palīdzību

1 komentārs

Cīņai ar nelegālo imigrantu plūsmu un bēgļu problēmu Vidusjūras reģionā Latvija ir gatava piedāvāt savu materiāltehnisko palīdzību.

Eiropas Savienības valstu vadītāji ārkārtas sanāksmē Briselē pieņēma kopīgu paziņojumu, kurā vienojušies par bloka valstu klātbūtnes stiprināšanu Vidusjūras reģionā, kā arī cilvēku kontrabandas apkarošanu, nelegālās imigrācijas plūsmas novēršanu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Katrai valstij bija arī jāpiedāvā savs individuālais ieguldījums, tostarp Latvijai.

1 komentārs

TOP komentāri

  • Ļena
    +1

    Ļena

    Ko gan Latvija ar savu pliko pakaļu var piedāvāt..?

    24.04.2015 11:43

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas