Līdz šim priekšvēlēšanu aģitācijai visdāsnāk tērējušas partijas “No sirds Latvijai”, “Saskaņas centrs” un “Vienotība”

0 komentāri

Pašlaik četras politiskās partijas – “No sirds Latvijai”, “Saskaņas centrs”, “Vienotība” un “Zaļo un zemnieku savienība” ir pārsniegušas 50% no atļautajiem tēriņiem pirmsvēlēšanu politiskajai aģitācijai, intervijā LNT raidījumā “900 sekundes” atzina Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) vadītājs Jaroslavs Streļčenoks.

Kopumā Latvijā kopš gada sākuma partijām saziedoti 3,2 miljoni eiro.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Visām 13 partijām, kas piedalīsies 12. Saeimas vēlēšanās, ir noteikts līdzekļu limits, ko tām atļauts tērēt politiskajai aģitācijai 120 dienās pirms vēlēšanām. Šī summa ir 423 tūkstoši eiro. Pašlaik četras partijas jau ir pārsniegušas 50% no atļautā limita. 95% atļautās summas jau ir iztērējusi partija “No sirds Latvijai”, 86% – “Saskaņas Centrs”, 70% – “Vienotība”, 62% – “Zaļo un zemnieku savienība”. Pārējās partijas vēl nav iztērējušas pusi no pieļaujamās summas.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas