Centrālo vēlēšanu komisiju turpinās vadīt Arnis Cimdars

1 komentārs

Saeimas Juridiskā komisija lēmusi, ka Centrālo vēlēšanu komisiju (CVK) turpinās vadīt Arnis Cimdars. Viņš šajā amatā ir jau rekordilgu termiņu – jau 17 gadus. Cimdars atzīst, ka par padarīto ir gandarīts, un amatu pamest nevēlas, jo neredz sev pienācīgus konkurentus, kas varētu pretendēt uz šo atbildīgo amatu.

Centrālajā vēlēšanu komisijā Arnis Cimdars sāka strādāt 1997. gadā, jau pēc gada ieņemot iestādes vadītāja amatu. Līdz ar atbildīgo darba posmu viņš izstājās no partijas Saimnieks.

Tagad, atskatoties uz 17 gadu laikā paveikto, Cimdars akcentē, ka nekad neesot bijis pakļauts politiskajam spiedienam, jo vēlēšanu sistēma ir decentralizēta un ļoti caurspīdīga.

Kā svarīgākos darāmos darbus Cimdars min vēlēšanu tiesību realizēšanu tiem cilvēkiem, kuriem ir tikai personas apliecība un nav pases, un ārvalstīs dzīvojošo pilsoņu vēlēšanu procesa atvieglošanu. Bieži vien gan sabiedrībā izskan jautājums, vai CVK nav nepieciešamas svaigas asinis, taču pats Cimdars neuzskata, ka būtu aizsēdējies amatā, viņš drīzāk satraucas par veselīgas konkurences neesamību.

Par CVK vadības pārvēlēšanu, kas piesaistīja mediju uzmanību, nedaudz satraukušies bija arī deputāti. Cimdaram deputāti jautājumus nesteidza uzdot, vien ļāva pašam izteikties par nākotnes plāniem. Vienīgā replika izskanēja no Saskaņas pārstāvja.

Līdz ar Cimdaru pārvēlēti arī pārējie CVK locekļi.

Nākamreiz Cimdaram ar savu komandu uz Saeimu atskaitīties par padarīto nāksies iet pēc četriem gadiem.

1 komentārs

TOP komentāri

 • bomis
  0

  bomis

  latviānijas stagnāts Nr. 1 paliek savā amatā uz mūžiem...
  tas nekas, ka reāli nav izdarījis neko!

  11.03.2015 15:17

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas