Bučas, ziedi un rokasspiedieni – skaties, kā jauno premjeru sveica pēc ievēlēšanas

0 komentāri

Šodien Latvijas politikā liela diena – pēc spraigām debatēm Saeimā ievēlēts jauns Ministru prezidents. Kā jau ierasts, pēc ievēlēšanas, protams, neizpalika sveicieni, bučas un ziedi. Jaunievēlētais premjers Māris Kučinskis ir 18. Ministru prezidents pēc neatkarības atjaunošanas.

Lai arī par valdības apstiprināšanu balsoja 60 deputāti, pret bija – 32, tomēr ceļš uz premjera amatu M. Kučinskim nebija ziediem kaisīts. Piemēram, Mārtiņš Bondars no Saeimas tribīnes pavēstīja, ka Kučinska augstākais sasniegums ir bērnu laukuma izveide Liepājā, kas nav premjera cienīgs sasniegums.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Lai vai kā – Mārim Kučinksim balsojums izrādījās veiksmīgs, un pēc balsojuma viņu steidza sveikt atbalstītāji. Skaties piedāvā apskatīt sveicēju pulku un jauno premjeru – Māri Kučinski.

Foto

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas