Brigmanis turpinās vadīt Latvijas Zemnieku savienību

0 komentāri

Ar Augusta Brigmaņa pārvēlēšanu amatā šodien Jelgavā aizvadīts Latvijas Zemnieku savienības kongress.

Šis politiskais spēks veido lielāko daļu no Saeimā pārstāvētās Zaļo un Zemnieku savienības. Pēdējā laikā arvien skaļākas kļūst runas par rokādi valdošajā koalīcijā. Proti, ka Laimdotas Straujumas valdība gada otrajā pusē varētu sajust panīkumu, un restarts varētu notikt, piemēram, ZZS vadībā. Ambīcijas to darīt politiskais spēks neslēpj, taču noraidot aizdomas par koalīcijas brucināšanu.

”ZZS patur spēkā tiesības virzīt jautājumus balsojumam Saeimā, kuriem nav visu koalīcijas partneru piekrišanas. Tas gan nenozīmē, ka grasāmies gāzt šo valdību un destabilizēt situāciju valstī,” tā LZS priekšsēdētājs Augusts Brigmanis.

Līdzīgi kā citu partiju kongresos – arī šis aizritēja tikpat kā bez paškritikas. Piemēram, ka Eiropas Parlamentā ievēlētā Iveta Grigule ir pati nemanāmākā no Latvijas pārstāvjiem Briselē. Tā vietā zemnieki paši sev sit pa plecu, jo tieši viņu ministri ir apstādinājuši tādus naudas šķērdēšanas projektus kā EXPO vai “ātrās palīdzības mašīnu” iepirkums.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas