Brigmanis: Politikā vienmēr par ministrijām ir bijusi cīņa

0 komentāri

”To, ko partijas tagad izcīnīs, ar to viņas dzīvos. Un es domāju, ka to katrs saprot,” sacīja Zaļo un zemnieku savienības (ZZS) Saeimas frakcijas priekšsēdētājs Augusts Brigmanis.

”Būtu naivi domāt, ka kaut kas mainīsies, politikā tas ir bijis – par ministrijām ir bijusi vienmēr šī cīņa,” sacīja A. Brigmanis.

Pēc valdības veidošanas sarunu nonākšanas strupceļā partijas plāno šonedēļ apspriest topošā Laimdotas Straujumas Ministru kabineta deklarāciju un par amatiem runāt tikai nākamnedēļ

Lielākie strīdi ir par Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministriju (VARAM), uz ko pretendē gan Nacionālā apvienība, gan Zaļo un zemnieku savienība.

Tikmēr Vienotība pēc neveiksmīgajām sarunām ar pārējām divām topošās koalīcijas partijām, nolēmusi tikties arī ar citiem Saeimā ievēlētajiem politiskajiem spēkiem – partiju No sirds Latvijai un Latvijas Reģionu apvienību. Premjera partijā gan joprojām uzskata, ka valdība jāveido tikai Vienotībai, Nacionālajai apvienībai un Zaļo un zemnieku savienībai, taču Solvita Āboltiņa teorētiski pieļauj arī kāda cita politiskā spēka piesaisti.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas