Bondars: Kaimiņš var analizēt informāciju, labi runāt, un viņam ir laba sirds

0 komentāri

Jauniņajam politiķim Artūram Kaimiņam, kas 12. Saeimā ievēlēts no Latvijas Reģionu apvienības (LRA), piemīt visas trīs īpašības, kas vajadzīgas labam deputātam, uz jautājumu, vai aktieris un šova Suņu būda veidotājs ir piemērots parlamentārieša amatam, sacīja LRA līderis Mārtiņš Bondars.

”Deputātam jābūt trīs īpašībām, un viena no tām ir analizēt informāciju. Nav šaubu, ka A. Kaimiņš spēj to darīt. Tas informācijas apjoms, kas viņam jāizlaiž cauri, veidojot savus raidījumus, ir liels. Otra īpašība – pēc tam pateikt savus spriedumus pateikt publiskajā telpā. A. Kaimiņam spēja runāt ir dota. Trešā īpašība ir tā, ka Saeimas deputātam ir jābūt sirdij. Viņš [ A. Kaimiņš – red.] ļoti slikti uztver netaisnības,” tā savu partijas biedru raksturoja M. Bondars.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Jautāts par to, vai A. Kaimiņam netrūkst juridiskās izpratnes, kas, iespējams, nepieciešama pieņemot likumprojektus, M. Bondars norādīja – par to ir jārūpējas juristiem. ”Juristi ir tie, kas likumprojektus sagatavo. Politiķi ir tie, kas vētī un izvērtē, vai vajadzīgie principi ir likumos ietverti,” sacīja M. Bondars.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas