Bērziņš un Merkele tikšanās laikā pārrunā divus svarīgus jautājumus

0 komentāri

Divpusējās attiecības un Latvijas prezidentūra Eiropas Savienības Padomē bija galvenie jautājumi, kurus tikšanās laikā pārrunāja Vācijas kanclere Angela Merkele un Latvijas Valsts prezidents Andris Bērziņš.

Runājot par divpusējām attiecībām, abas puses atzina, ka tās ir ”ne tikai labas, bet izcilas”, informēja Valsts prezidenta preses pārstāve Līga Krapāne. Īpaši tika izcelts patlaban īstenotais duālās izglītības veicināšanas projekts.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Savukārt, runājot par Latvijas prezidentūru Eiropas Savienības Padomē, galvenais bija Austrumu partnerības samita jautājums, krīze Ukrainā un Eiropas tālāka rīcība. Austrumu partnerības jautājumi ir vieni no nozīmīgākajiem, taču, ņemot vērā, ka daži no Eiropas projektiem nav izdevušies un nav bijuši pārdomāti, a. Merkele uzsvēra maijā gaidāmo samitu, kas notiks Rīgā. A. Merkele pauda, ka samitam jānotiek pēc iespējas pārdomātāk.

A. Merkeles un A. Bērziņa tikšanās bija par 15 minūtēm ilgāka nekā tika paredzēts iepriekš.

Uzzini vairāk video:

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas