Bērziņš savam pēctecim stāsta, ka prezidenta darbs prasa daudz fiziska un garīga spēka

0 komentāri

Tieši nedēļu pēc ievēlēšanas Valsts prezidenta amatā Raimonds Vējonis ieradies Melngalvju namā, kur viņu sveica pašreizējais prezidents Andris Bērziņš.

Abi bieži tikušies, Vējonim pildot ministra pienākumus, bet šī bija pirmā oficiālā tikšanās Vējoņa jaunajā statusā. Pirms notika aptuveni divu stundu gara saruna aiz slēgtām durvīm Bērziņš savam pēctecim amatā sacīja, ka prezidenta darbs prasa daudz fiziska un garīga spēka, un nepieciešama laba komanda, kā arī sadarbība ar visiem varas atzariem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Savukārt Vējonis, kurš par prezidentu kļūs pēc mēneša, kad notiks inaugurācijas ceremonija, sacīja, ka sācis veidot savu komandu, bet vēl neatklāja jaunā kancelejas vadītāja un padomnieku vārdus. Taču viņš nosauca savas prioritātes. Galvenā no tām – valsts drošība.

Bērziņš solīja neliegt padomu Vējonim, ja tas būs nepieciešams, un sacīja, ka pēc pilnvaru beigām neplāno nodoties mierīgai pensionāra dzīvei.

Ar ko Bērziņš nodarbosies, viņš sola atklāt pēc tam, kad Vējonim būs nodevis simboliskās Rīgas pils atslēgas.

Raimonds Vējonis pagaidām turpina pildīt aizsardzības ministra pienākumus. Par prezidentu viņš kļūs pēc mēneša, kad notiks inaugurācijas ceremonija.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas