Bērziņš pošas uz Tallinu, kur viesosies Obama. Kas tur sagaidāms?

0 komentāri

Galvenais jautājums, uz kuru uzsvaru tikšanās laikā ar ASV prezidentu Baraku Obamu liks Latvijas prezidents Andris Bērziņš, ir drošība, proti, ASV atbalsts NATO militārās klātbūtnes nodrošināšanai Baltijas reģionā.

Gaidāmo ASV prezidenta Baraka Obamas un Baltijas valstu prezidentu tikšanos, kas notiks rīt, 3. septembrī, Latvijas prezidents Andris Bērziņš šodien, 2. septembrī, apsprieda ar ārlietu ministru Edgaru Rinkēviču un aizsardzības ministru Raimondu Vējoni.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk
Foto: LETA

Foto: LETA

Ārlietu ministrs Edgars Rinkēvičs:

Ceru, ka rīt arī no ASV prezidenta dzirdēsim ne tikai politiskus apliecinājumus, bet arī apliecinājumus ļoti praktiskām, ļoti nopietnām lietām, kas ir nepieciešamas Baltijas aizsardzībai.

Foto: LETA

Foto: LETA

Aizsardzības ministrs Raimonds Vējonis:

Tas var notikt dažādos veidos. Tas ir gan pastiprināt NATO klātbūtni dažādās mācībās, kas notiek šajā reģionā, tie ir jautājumi par atsevišķu komandstruktūru izveidošanu reģionā, tie ir rotācijas kārtībā esoši gan ASV, gan citu NATO sabiedroto bruņotie spēki šeit reģionā.

Aprīlī uz pastāvīgām mācībām Latvijā ieradās 150 ASV gaisa desantnieki. Gan ārlietu, gan aizsardzības ministrs pauda viedokli, ka šiem militāristiem varētu pievienoties arī citu NATO valsti karavīri. Latvija cer uz ASV atbalstu šādai pozīcijai NATO samitā. Vienlaikus pašlaik netiekot apspriesta jaunu NATO bāzu izveide Baltijā. To, ka NATO palielinās klātbūtni Austrumeiropā, vakar apliecināja arī alianses ģenerālsekretārs Andress Fogs Rasmusens.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas