Bērziņš ir pieņēmis lēmumu, vai kandidēt prezidenta vēlēšanās, taču to neatklāj

0 komentāri

Tikmēr Valsts prezidents Andris Bērziņš atzīst, ka ir pieņēmis lēmumu, vai kandidēt arī uz otro prezidentūras termiņu, taču pagaidām to neatklāj.

Šodien noslēdzoties oficiālajai vizītei Vīnē, Valsts prezidents žurnālistiem norādīja, ka lēmuma pieņemšanā svarīgu lomu spēlējis tieši viņa prezidentūras pēdējais gads. Tāpat ņemtas vērā iespējas  tikt ievēlētam uz otro termiņu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Valsts prezidents Andris Bērziņš

FOTO: LETA

FOTO: LETA

Protams, tas notiks tuvākajā laikā, šis paziņojums būs. Šādi lēmumi veidojas jau kā ilgtermiņa vērtējuma rezultāts, viņš jau nav tāds lēmums kā šodien vai vakardien, bet tieši es teiktu, ka tas ir tāds apkopojums šim te pēdējam gadam, vērtējot to situāciju, redzot attīstību, rezultātus un iespējas, protams.

Sabiedrībai Andra Bērziņa lēmums kļūšot zināms rīt, visticamāk, ar īpaša paziņojuma starpniecību.

Savukārt eksprezidente Vaira Vīķe – Freiberga šodien intervijā žurnālam IR tomēr atzinusi, ka ja valstī tiešām izveidotos kritiski apstākļi, viņa nopietni apsvērtu iespēju kandidēt uz valsts augstāko amatu vēlreiz.

Kāds varētu būt Andra Bērziņa lēmums, un kā rīkosies partijas – par to rīt 900 sekundēs iztaujās politologu Ivaru Ījabu.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas