Bērziņam nākas skaidrot Austrijas žurnālistiem Latvijas nostāju Ukrainas jautājumā

2 komentāri

Viesojoties Vīnē, Latvijas Valsts prezidenta Andra Bērziņa un viņa Austrijas kolēģa Heinca Fišera tikšanās laikā tika skarti notikumi Ukrainā, un Andrim Bērziņam vietējiem žurnālistiem nācās skaidrot savu nostāju.

”Latvijas, Baltijas un visa reģiona, kas ir Eiropas Savienības (ES) robeža ar Krieviju un Baltkrieviju, sadarbība norit tīri NATO ietvaros. Krievija ir Latvijas kaimiņš, un Latvija dara visu nepieciešamo un to labāko, lai viņa paliktu kā kaimiņš mūžu mūžos,” tā Austrijā stāstīja Latvijas prezidents.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

”Mēs apzināmies tomēr arī to, ka beigu beigās risinājumu dos tikai sarunas. Taču patlaban neredzam, ka būtu pienācis laiks sankciju atslābināšanai vai saasināšanai,” tā pauda A. Bērziņš.

Vīnē iepriekš valdījušas bažas par efektu, kuras pret Krieviju vērstās sankcijas atstās uz tās ekonomiku. Tikmēr par abu valstu ekonomisko sadarbību, kas liek vēlēties labākus rezultātus, sarunas turpināsies arī vizītes otrajā dienā.

 

2 komentāri

TOP komentāri

 • Inese
  +2

  Inese

  Piekrītu.No visiem kandidātiem ,labāku par Bērziņu neredzu.

  09.04.2015 21:44

 • valdis
  +2

  valdis

  vinam ari japaliek par Latvijas Prezidentu.

  09.04.2015 20:38

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas