Bērziņam būtu aktīvāk jāpauž savs viedoklis, uzskata eksperts

0 komentāri

Valsts prezidentam Andrim Bērziņam būtu skaidrāk un aktīvāk jāpauž viedoklis starptautiski saspringtos brīžos, tā raidījumā 900 sekundes sacīja ārpolitikas eksperts Ojārs Skudra.

Ārpolitikas eksperts Ojārs Skudra:

Viņš pagaidām nevēlas šo aktīvo lomu uzņemties tā iemesla dēļ, ka tīri formāli var atsaukties uz konstitūciju, kas viņam nepiešķir ļoti plašas pilnvaras ārpolitikas jautājumos. Galvenais skaidrojums tomēr ir prezidenta priekšvēlēšanu kampaņa, kas nav paredzēta, bet tomēr notiek. Taču es pieņemu, ka tad, kad mums būs darīšana ar pamiera pārkāpšanu un atsāksies militārais konflikts Ukrainā, tad gan visas amatpersonas, Andri Bērziņu ieskaitot, skaidri un gaiši definēs Latvijas pozīciju.

Skaties video!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk
0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas