Bērziņa preses sekretāre Krapāne no augusta sākuma strādās ar Bergmani

0 komentāri
Bērziņa preses sekretāre Krapāne no augusta sākuma strādās ar Bergmani
Foto: LETA

Bijusī Valsts prezidenta Andra Bērziņa preses padomniece Līga Krapāne piekritusi strādāt jaunā aizsardzības ministra Raimonda Bergmaņa (ZZS) komandā, ieņemot preses sekretāres amata vietu.

Krapāne norādīja, ka darba attiecības tiks sāktas ar 8. augustu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Krapāne 1984. gadā sākusi strādāt Preses namā par arhivāri, savukārt vēlāk strādājusi kultūras pieminekļu pētniecības padomē LPSR Kultūras ministrijā. Deviņdesmito gadu sākumā viņa strādāja par korespondenti, reportieri laikrakstā Diena, savukārt no 1994. gada līdz 1995. gadam strādājusi NIP birojā, rakstījusi žurnālam Rīgas Laiks.

Vēlāk Krapāne kļuvusi par Valsts prezidenta Gunta Ulmaņa preses sekretāri, bet no 1998. gada strādājusi Latvijas Televīzijā par svētdienas raidījuma Panorāma producenti. Vēlāk viņa ieņēma Ministru prezidenta Viļa Krištopana preses sekretāres amata vietu, bet 1999. gadā kļuvusi par sabiedrisko attiecību firmas P.R.A.E. Sabiedriskās attiecības izpilddirektori.

Tāpat Krapāne strādājusi par AS “Latvijas Krājbanka” Sabiedrisko attiecību pārvaldes vadītāju, bet 2002. gadā kļuvusi par Latvijas Pirmās partijas (LPP) komunikāciju vadītāju. Gadu vēlāk viņa ieņēma AS Latvijas Krājbanka Sabiedrisko attiecību un reklāmas pārvaldes vadītājas amata vietu, bet no 2005. gada līdz 2009. gadam viņa bijusi toreizējā SIA Bankserviss mārketinga vadītāja.
2009. gada sākumā Krapāne kļuvusi par Ministru prezidenta Valda Dombrovska (V) preses sekretāri, bet 2011. gadā piekritusi kļūt par Valsts prezidenta Andra Bērziņa preses sekretāri.

Krapāne mācījusies Rīgas 49. vidusskolā, Tautas kinoaktieru studijā, kā arī ieguvusi tiesību zinātņu bakalauru Latvijas Universitātes Juridiskajā fakultātē.
Latviešu valoda viņai ir dzimtā, savukārt krievu valodu viņa pārvalda teicami, bet angļu – labi, liecina prezidenta kancelejas mājaslapā pieejamais CV.

Kā ziņots, Saeima vakar aizsardzības ministra amatā apstiprināja līdzšinējo Saeimas deputātu Bergmani.

0 komentāri

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Skaties.lv e-jaunumi

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas