Behmane stāsta par iemesliem, kas varētu kavēt ieņemt ministres krēslu

0 komentāri

Latvijas Veselības ekonomikas asociācijas vadītāja Daiga Behmane atzīst, ka zemais atalgojums valsts pārvaldē varētu būt viens no iemesliem, kas varētu viņai likt atteikties no piedāvātā veselības ministres amata. Tāpat viņai esot jāizsver arī citi jautājumi, viņa norādīja intervijā TV3 Ziņām.

Vairāk uzziniet pievienotajā videointervijā, kā arī TV3 Ziņu vakara izlaidumā!

D. Behmane atzina, ka viņa var apdomāt piedāvājumu vēl dažas dienas.

Portāls “Skaties.lv” jau vēstīja, ka Ministru prezidente Laimdota Straujuma vakantajam veselības ministra amatam ir uzrunājusi Latvijas Veselības ekonomikas asociācijas (LVEA) vadītāju Daigu Behmani. Paralēli Veselības ekonomikas centra direktores amatam viņa divus gadus jau strādā arī Rīgas Stradiņa universitātē, kur izveidojusi veselības vadības programmu maģistrantiem, kura ir angļu valodā. ”To darīju tāpēc, ka Latvijā trūkst zināšanu veselības nozares vadībā,” skaidroja Behmane. ”Programmā mācām uzņēmumu un finanšu vadību, juridiskus jautājumus.”

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas