Bēgļu jautājums noved līdz politiķu attiecību skaidrošanai

0 komentāri

Tev noteikti jāizlasa

Bēgļu jautājums arvien vairāk karsē politisko vidi. Domstarpības par migrantu uzņemšanu noved līdz attiecību kārtošanai koalīcijā un likumu izmaiņām. Parlamentā tagad būs jālemj, vai turpmāk jautājumus par bēgļu uzņemšanu var pieņemt Ministru kabinets, vai arī šim lēmumam jābūt Saeimas kompetencē.

Parlamenta atbalstu šodien guvusi iecere diskutēt par grozījumiem Patvēruma likumā. Tas nozīmē, ka divām Saeimas komisijām – Cilvēktiesību un Aizsardzības – tagad būs jāmeklē argumenti, kādēļ tieši Saeima, nevis valdība, turpmāk varēs noteikt uzņemamo migrantu skaitu.

Frakciju pārstāvju skaidrojumi, kādēļ ieceri noraidīt vai atbalstīt, gan nerada pārliecību, bet gan vairāk atgādina politiskās spēles.

Kad iecerētie grozījumi, ja tiks atbalstīti arī turpmāk, varētu stāties spēkā, nav zināms. Līdz ar to Saeimas galavārds par bēgļu uzņemšanu varētu attiekties nevis uz šā brīža situāciju, bet turpmāko nākotni.

Foto:

Skaties video!

http://tvplay.skaties.lv/parraides/lnt-zinas/653049?autostart=true

0 komentāri
Saliec Opus Pro Dziesmu puzli un pārbaudi, cik labi zini grupas balādes!

Saliec Opus Pro Dziesmu puzli un pārbaudi, cik labi zini grupas balādes!

Jaunais muzikālais šovs Mūsu labākās dziesmas un portāls Skaties.lv piedāvā tev piedalīties aizraujošā spēlē – Dziesmu puzlē! Tā ir aizraujoša spēle, kurā varēsi pārbaudīt, cik labi zini latviešu mūziku, un, ja veiksies, laimēt foršu balvu! Šoreiz tev jāatmin 3 grupas Opus Pro dziesmas. 

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas