Bēgļu jautājums noved līdz politiķu attiecību skaidrošanai

0 komentāri

Bēgļu jautājums arvien vairāk karsē politisko vidi. Domstarpības par migrantu uzņemšanu noved līdz attiecību kārtošanai koalīcijā un likumu izmaiņām. Parlamentā tagad būs jālemj, vai turpmāk jautājumus par bēgļu uzņemšanu var pieņemt Ministru kabinets, vai arī šim lēmumam jābūt Saeimas kompetencē.

Parlamenta atbalstu šodien guvusi iecere diskutēt par grozījumiem Patvēruma likumā. Tas nozīmē, ka divām Saeimas komisijām – Cilvēktiesību un Aizsardzības – tagad būs jāmeklē argumenti, kādēļ tieši Saeima, nevis valdība, turpmāk varēs noteikt uzņemamo migrantu skaitu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Frakciju pārstāvju skaidrojumi, kādēļ ieceri noraidīt vai atbalstīt, gan nerada pārliecību, bet gan vairāk atgādina politiskās spēles.

Kad iecerētie grozījumi, ja tiks atbalstīti arī turpmāk, varētu stāties spēkā, nav zināms. Līdz ar to Saeimas galavārds par bēgļu uzņemšanu varētu attiekties nevis uz šā brīža situāciju, bet turpmāko nākotni.

Foto:

Skaties video!

http://tvplay.skaties.lv/parraides/lnt-zinas/653049?autostart=true

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas