Bēgļu epopeja: Vienotība ir vienīgā partija, kas gatava diskutēt par papildu migrantu uzņemšanu

1 komentārs

Vienotība ir vienīgā valdības partija, kas gatava diskutēt par 526 bēgļu uzņemšanu papildus 250 patvēruma meklētājiem, kurus Latvija jau piekritusi uzņemt. Zaļo un zemnieku savienība un Nacionālā apvienība šādai iespējai pašlaik saka stingru “nē”.

Vienotības vadītā Ārlietu ministrija brīdinājusi, ka, ja Latvija neatbalstīs patvēruma meklētāju uzņemšanu, sagaidāmas nopietnas politiskas, finansiālas un juridiskas sekas.  Jautājuma dēļ apdraudēta valdības stabilitāte, pirmdien žurnālistiem atzina Vienotības līdere Solvita Āboltiņa.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

“Savā ziņā ir iestājusies konstitucionāla krīze, jo valdība, kurai ir parlamenta vairākums, nespēj pieņemt lēmumu jautājumā, kas ir svarīgs,” teic Āboltiņa.

Latvijas pozīcija ir tāda, ka tai pašlaik pozīcijas nav, jo koalīcijas partijas par vienotu nostāju nevar vienoties. Tāpēc atbildīgais ministrs Rihards Kozlovskis šodien nedevās uz Briselē notiekošo Eiropas Savienības iekšlietu ministru ārkārtas sanāksmi par bēgļu jautājumu. Latvija šajā sēdē tiek pārstāvēta zemākā līmenī.

Lai gan Āboltiņa cer, ka situāciju varētu atrisināt prezidents Raimonds Vējonis, pagaidām par to nekas neliecina. Prezidents pirmdien runāja arī ar Zaļo un zemnieku savienību, bet poliskais spēks joprojām stingri iestājas pret papildu bēgļiem Latvijā.

1 komentārs

TOP komentāri

 • haralds elceris
  +1

  haralds elceris

  Latvija nav piekritusi uzņemt necik bēgļus. Saeima un valdība, īpaši Iekšlie†u minis†rijas valsts sekre†ū†e Ilze Pē†ersone - Godmane. bremze Lēnuma ne tik sen meloja, ka Latvija uzņems tikai 250 "bēgļus". par†iju apvienība "Vienotība", pa skuju †aku virzīdamās var par wisko diskutēt - arī par 526 bēgļu uzņemšanu. kaut līdz Saeimas ārkārtas vēlēšanām.
  bet elek†orā†s "bēgļiem" dos zināt ielūdzēju patieso dzīves vietu adreses.

  10.01.2016 20:58

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Skaties.lv e-jaunumi

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas