Bēdīgi slaveno “50 gramu” dēļ Vilks ir spiests pamest Nacionālo apvienību

0 komentāri

Nacionālā apvienība pirmdien ir nolēmusi no savām rindām izslēgt Rīgas domes deputātu Andri Vilku, kurš rupji un agresīvi izturējās pret mediķiem.

Skandālu izraisīja portālā pietiek.com publiskotais video, kurā fiksēta bijušā Saeimas un tagadējā Rīgas domes deputāta Andra Vilka uzvedība “ātrās palīdzības” automašīnā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Video redzamie notikumi risinājušies šā gada sākumā. Tolaik atklātībā nāca ziņas, ka Vilks atrasts guļam uz ielas alkohola reibumā un pēc tam sarīkojis nekārtības mediķu automašīnā, tikmēr pats politiķis apgalvoja, ka esot nevainīgs, jo lietojis tikai ap 50 gramiem alkohola, turklāt viņš esot sasitis galvu.

Foto:

Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienests uzskata, ka videoieraksta nokļūšana publiskajā telpā ir rupjš fizisko personu datu aizsardzības likuma pārkāpums. Pārbaudi sākusi arī Datu valsts inspekcija.

Skaties video:

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas