Baumanis nebūs veselības ministrs

0 komentāri

Rīgas Stradiņu Universitātes (RSU) attīstības prorektors Toms Baumanis atteicies no piedāvājuma kļūt par veselības ministru, norādot, ka šobrīd viņš nav gatavs uzsākt ilgstošu politisku karjeru.

Savā paziņojumā medijiem T. Baumanis norāda: “Ministrs ir politisks amats, tas prasa gatavību politiskai karjerai. Šobrīd neesmu gatavs uzsākt ilgstošu politisku karjeru, kādēļ arī biju spiests atteikties no veselības ministra amata piedāvājuma.”

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

“Esmu pārliecināts, ka veselības ministra amats jāieņem profesionālam politiķim, vai arī kandidātam ar biznesa vadības vai ekonomista pieredzi. Veselības aprūpes nozares problēmas ir fundamentālas. Veselības aprūpe ir viena no publisko izdevumu jomām, kas līdz šim nav piedzīvojusi strukturālus pārkārtojumus. Tai pašā laikā veselības aprūpes nozares speciālisti līdz šim ilgstoši ir pārvaldījuši nozari un izvairījušies no nepieciešamajām pārmaiņām. Šobrīd nozares problēmas vairs nav atrisināmas ar medicīnas nozares speciālistu kompetencēm. Veselības ministram ir jābūt ar sevi pierādījuša vadītāja kompetencēm,”tā viņš.

Jau iepriekš izskanēja viedoklis, ka pastāv ļoti liela iespēja, ka jaunais veselības ministrs nebūs “Vienotības” amatam sākotnēji uzrunātais Rīgas Stradiņa universitātes prorektors Toms Baumanis.

Bijusī veselības ministre Ingrīda Circene pēc ilgstoša slimības atvaļinājuma šā gada 7. jūlijā nolēma demisionēt.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas