Balsu pirkšanas skandāls vēršas plašumā; apsūdzēta vēl viena persona

0 komentāri

Latgales tiesas apgabala prokuratūra nodevusi Rēzeknes tiesai krimināllietu, kurā vēl viena persona apsūdzēta par balsu pirkšanu Vienotības Saeimas deputāta Dzintara Zaķa labā.

Persona apsūdzēta pēc Krimināllikuma panta par apzinātu vēlētāju kavēšanu brīvi realizēt tiesības vēlēt 12.Saeimas vēlēšanās, lietojot uzpirkšanu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Saskaņā ar lēmumu apsūdzētā persona pamudināja trīs vēlētājus par naudu piedalīties Saeimas vēlēšanās Latgales vēlēšanu apgabalā, balsot par partijas Vienotība deputātu kandidātu sarakstu un deputāta kandidātu Zaķi.

Jau ziņots, ka Rēzeknes tiesā šobrīd jau tiek skatīta cita krimināllieta, kur divas personas apsūdzētas par desmit vēlētāju balsu pirkšanu 12.Saeimas vēlēšanās.

Šajā lietā uz apsūdzēto sola sēdušies deputāta Zaķa draugi – Andris Kozulis un Andrejs Sačkovskis. Lieta ir saistīta ar balsu pirkšanu Viļānu pusē, kur tā esot notikusi par labu Vienotības politiķim Dzintaram Zaķim, kuram ir izdevies iekļūt jaunajā Saeimā.

Apsūdzētais Kozulis ir Zaķa draugs, taču politiķis savu saistību ar balsu pirkšanu kategoriski noliedz.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas