Balso par savu favorītu! Kurš no šiem politiķiem sēdēs premjera krēslā?

2 komentāri

Pēdējās nedēļās Latvijas politikas karstākais kartupelis ir jaunā Ministru prezidenta izvēle. Patlaban publiskajā telpā izskanējuši vairāku reālu un mazāk reālu kandidātu vārdi, bet daži politiķu vārdi no šī saraksta jau svītroti. Portāls Skaties.lv piedāvā Tev, lasītāj, iepazīties ar patlaban reālākajiem augstā amata kandidātiem un nobalsot – kuram tad būtu jāsēžas premjera krēslā!

Tā kā Valsts prezidents Vējonis paziņojis, ka nākamā valdība būtu jāveido Vienotības pārstāvim, šīs partijas politiķi arī ir reālākie kandidāti augstajam amatam.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Skaties galeriju un lasi, kādēļ šie cilvēki ir reāli kandidāti premjera krēslam! Balso par savu favorītu!

2 komentāri

TOP komentāri

 • Rasa
  +1

  Rasa

  LEMBERGU un tikai LEMBERGU---jau tik ilgus gadus Ventspils ir bijusi par paraugu saimniekot prasmei--viss jau ir pierādīts-cilvēks savā vietā--tātad tiks galā ar valsts sakārtošanu. NOPROTAMS,KA ŠĪ IEMESLA DĒĻ NO '"HŪTĪTES" VIENKĀRŠI BAIDĀS ...

  10.01.2016 11:12

 • Gvido Skrubis
  +1

  Gvido Skrubis

  nesapratu si raksta jegu??? Kapec butu par shim sergam jabalso???

  07.01.2016 16:39

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas