Atskats vēsturē: Andra Bērziņa pirmā diena prezidenta amatā pirms četriem gadiem

0 komentāri

Izslēgtām bākugunīm un bez sievas, taču ar asarām un apņemšanos saliedēt tautu. Tā pirms četriem gadiem, 2011. gada 8. jūlijā, pirmo dienu prezidenta amatā pavadīja Andris Bērziņš.

Latvijas astotais Valsts prezidents Andris Bērziņš savā pirmajā uzrunā solīja vairākas būtiskas lietas. Pirmkārt, A. Bērziņš solījās rūpēties par to, lai cilvēki atgūtu ticību valstij un galvenais – saviem spēkiem. Šis prezidents savu darbu sāka kā tautas saliedēšanas prezidents un solījās nestāvēt malā, bet aktīvi piedalīties politiskajās norisēs. ”Es pierādīšu, ka arī ar manā rīcībā esošajiem instrumentiem valsts labā var izdarīt daudz,” tā toreiz solīja A. Bērziņš.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

A. Bērziņš sevi centās pasniegt kā vienkāršu lauku cilvēku. Iespējams, tāpēc inaugurācijas balles vietā bija vien neliela pulcēšanās Saeimas Sarkanajā zālē. Tur A. Bērziņš arī paskaidroja, kad būs balle un kad cilvēki varēs redzēt viņa kundzi – valsts pirmo lēdiju.

Vairāk skaties video!

0 komentāri

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Skaties.lv e-jaunumi

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?
Palīdzi savai ādai elpot! Četri likumi pareizai ādas attīrīšanai

Palīdzi savai ādai elpot! Četri likumi pareizai ādas attīrīšanai

Katru dienu mūsu āda ir pakļauta vides kaitīgajai ietekmei – gaisa un ūdens piesārņojumam, kā arī ultravioletajam starojumam. Pareiza un pilnvērtīga sejas attīrīšana ir pirmā palīdzība nogurušai ādai un svarīgs solis ādas veselības un jauneklīga izskata saglabāšanas virzienā.

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas