Atskats vēsturē: Andra Bērziņa pirmā diena prezidenta amatā pirms četriem gadiem

0 komentāri

Izslēgtām bākugunīm un bez sievas, taču ar asarām un apņemšanos saliedēt tautu. Tā pirms četriem gadiem, 2011. gada 8. jūlijā, pirmo dienu prezidenta amatā pavadīja Andris Bērziņš.

Latvijas astotais Valsts prezidents Andris Bērziņš savā pirmajā uzrunā solīja vairākas būtiskas lietas. Pirmkārt, A. Bērziņš solījās rūpēties par to, lai cilvēki atgūtu ticību valstij un galvenais – saviem spēkiem. Šis prezidents savu darbu sāka kā tautas saliedēšanas prezidents un solījās nestāvēt malā, bet aktīvi piedalīties politiskajās norisēs. ”Es pierādīšu, ka arī ar manā rīcībā esošajiem instrumentiem valsts labā var izdarīt daudz,” tā toreiz solīja A. Bērziņš.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

A. Bērziņš sevi centās pasniegt kā vienkāršu lauku cilvēku. Iespējams, tāpēc inaugurācijas balles vietā bija vien neliela pulcēšanās Saeimas Sarkanajā zālē. Tur A. Bērziņš arī paskaidroja, kad būs balle un kad cilvēki varēs redzēt viņa kundzi – valsts pirmo lēdiju.

Vairāk skaties video!

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas