Astoņos vēlēšanu iecirkņos būs jāpārskaita balsis

0 komentāri

Atklājot neprecizitātes, Centrālā vēlēšanu komisija (CVK) trešdien, 15. oktobrī, lēma, ka astoņos Rīgas vēlēšanu iecirkņos būs jāpārskaita balsis, kas nodotas par Zaļo un zemnieku savienības (ZZS) sarakstu.

Šāds lēmums pieņemts pēc deputāta kandidāta Valda Kalnozola iesnieguma, kurš Rīgas apgabalā palika pirmais ”aiz svītras”.

Pārskaitīšana tiks veikta iecirkņos, kur pēc CVK veiktās ieskenēto zīmju pārbaudes tika secināts, ka tajos ir atrasta vairāk nekā viena kļūda.

Arnis Cimdars, CVK vadītājs:

Mēs pārliecinājāmies, ka ne visi plusi un svītrojumi absolūti visos gadījumos ir bijuši uzskaitīti viennozīmīgi pareizi, kaut arī lielākā daļa, gandrīz visi iecirkņi, ir strādājuši bez tādām kļūdām, bet atsevišķos iecirkņos tādas noguruma radītas kļūdas ir bijušas.

Balsu pārskaitīšana notiks līdz piektdienai. CVK pārskaitītās balsis apstiprinās nākamnedēļ.

Vēlēšanu komisija jau ir pārskaitījusi par ZZS nodotās balsis 33 iecirkņos. Tā rezultātā punktu starpība starp V. Kalnozolu un Saeimā iekļuvušo Māri Kučinski sarukusi no 20 līdz diviem punktiem.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks? 1

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas