Agešins: Ušakovs Maskavā mēģināja labot Latvijas politiķu kļūdas

0 komentāri

Latvija ir tilts starp rietumiem un austrumiem, un ”Saskaņas centra” līderis Nils Ušakovs uz Maskavu devās, lai mēģinātu glābt ārpolitikas resoru kļūdas un to pieļautos izteicienus, tā pirmsvēlēšanu duelī raidījumā ”900 sekundes” pauda ”Saskaņas centra” pārstāvis, Saeimas deputāts, kurš darbojas Nacionālās drošības komisijā Valērijs Agešins.

N. Ušakovs vizītē Maskavā tikās ar Krievijas vicepremjeru Arkādiju Dvorkoviču un Maskavas mēru Sergeju Sobjaņinu, kurš pārstāv kaimiņvalstī valdošo partiju ”Vienotā Krievija”, kā arī pareizticīgo baznīcas patriarhu Kirilu, kurš ir Vladimira Putina politikas atbalstītājs. Savas vizītes laikā Nils Ušakovs, komentējot saspringto situāciju Ukrainā, paziņojis: ”Šobrīd labākais, kas Latvijai var būt, ir Krievijas prezidents Vladimirs Putins. Tā ir stabilitāte.”

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Tikmēr pirmsvēlēšanu duelī pašreizējais Latvijas aizsardzības ministrs Raimonds Vējonis kritizēja N. Ušakova braucienu uz Maskavu, paužot, ka tas dod nepareizu signālu sabiedrībai.

Valērijs Agešins, “Saskaņas centrs”:

Agri vai vēlu šī saspringtā situācija beigsies, un tad kādam būs jādraudzējas ar Krieviju. Es uzskatu, ka ar Krieviju ir jārunā pragmatiski un gudri. Mums nevajag stāstīt savas patiesības – mums ir pretrunas, bet mē virzāmies tālāk.

25. septembrī raidījuma “900 sekundes” studijā duelējās Valērijs Agešins no ”Saskaņas centra” un aizsardzības ministrs Raimonds Vējonis no “Zaļo un zemnieku savienības”. V. Agešins šobrīd ir Saeimas deputāts, kurš darbojas Nacionālās drošības komisijā. Viņš bija trešais ”Saskaņas centra” virzītais pārstāvis darbam šajā komisijā, jo divi iepriekš virzītie – Jānis Urbanovičs un Andrejs Elksniņš – nesaņēma pielaidi valsts noslēpumam.

Iepriekš Latvijas ārlietu ministrs Edgars Rinkēvičs, komentējot N. Ušakova izteikumus publiskajā telpā un vizīti Maskavā, pauda, ka “varonim ir jāļauj savu varoņa eposu izdziedāt līdz galam”.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas