Asa sižeta VIDEO! Urmass Kanāls izspiego valdības slepenās veidošanas sarunas

1 komentārs

Mūsu valstī notiek visādas nejēdzības, kas igauņu spiegam Urmasam Kanālam neļauj mierīgi gulēt… Nejēdzību topā gozējas kāda pārsteidzoša draudzība, kas uzplaukusi pavisam nesen – starp Aivaru Lembergu un Ilzi Viņķeli, fakts, ka Aigaram Kalvītim vadīt sarunas Saeimā ir vienkāršāk nekā apēst bulciņu, kā arī tas, ka bijušajam Latvijas premjeram tagad pašam jāpiketē pie Saeimas…

“Ja jūs tikai zinātu, kā veido to mūsu valdību!” sašutis ir Urmass.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

“Runā vienā kaktā, runā otrā kaktā – kas vienam iepriekš ir bijis liels politiskais konkurents, tagad ir labākais draugs, Zaķis runā ar Urbanoviču, savukārt Lembergam tagad, izrādās, nav vairs labākas draudzenes par Ilzi Viņķeli!”

Savukārt Aigars Kalvītis Saeimas ēkā jūtas kā savās mājās. Kā satiek ministru, tā pamāca, kā labāk dzīvot. Viņam vadīt Saeimas darbu ir tikpat vienkārši, kā apēst bulciņu.

Bijušais premjerministrs Andris Bērziņš ir ceļu būvētāju lobistu organizācijas vadītājs. Parasti viņš mēģina sarunāt “pa kluso”, taču tagad situācija ir mainījusies un viņam jāiet salt pie Saeimas.

Skaties video un uzzini vairāk!

1 komentārs

TOP komentāri

  • ob
    0

    ob

    Ar humoru pret korupciju

    23.01.2016 19:14

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas