Artusa Kaimiņa jaundibinātā partija popularitātes ziņā jau apsteigusi Vienotību

0 komentāri

Zaļo un zemnieku savienība turpina gozēties popularitātes zenītā, savukārt, tikko kā dibinātā Artusa Kaimiņa partija pēc iedzīvotāju atbalsta KPV apsteigusi valdībā strādājošo politisko spēku Vienotība.

Kā liecina Latvijas Faktu jaunākā partiju popularitātes aptauja, 19,9% iedzīvotāju Saeimas vēlēšanās balsotu par Zaļo un zemnieku savienību. 19,1% balsi atdotu par Saskaņu. Pārējās partijas krietni atpaliek.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Trešajā vietā ar 6,2% atbalstu ir Nacionālā apvienība, bet ceturtajā vietā ar 6,1%-na atbalstu ir pirmo reizi aptaujā iekļautā Artusa Kaimiņa partija. Tikmēr par Vienotību būtu gatavi balsot tikai 4,1% pilsoņu, par Latvijas reģionu apvienību 2,4% un par partiju No sirds Latvijai – 1,4%.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas