Aptauja: 68% iedzīvotāju pozitīvi vērtē to, ka Bērziņš nekandidēs otrajam termiņam

0 komentāri

Lielākā daļa (68%) Latvijas ekonomiski aktīvo iedzīvotāju Valsts prezidenta Andra Bērziņa lēmumu nekandidēt prezidentūras otrajam termiņam vērtē pozitīvi, liecina pētījumu aģentūras TNS veiktā interneta aptauja.

Tikmēr 20% aptaujāto iedzīvotāju uzskata, ka Bērziņam nevajadzēja atteikties kandidēt, bet 12% iedzīvotāju nav pārliecināti par savu nostāju šajā jautājumā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Runājot par iemesliem, kāpēc Bērziņš pieņēmis tādu lēmumu, vairums – 41% – iedzīvotāju uzskata, ka tas ir politiskā atbalsta trūkums Saeimā. Vēl teju trešā daļa jeb 30% iedzīvotāju domā, ka viņam bijuši personīgi apsvērumi. Retāk kā galvenos iemeslus pašreizējā Valsts prezidenta lēmumam nekandidēt iedzīvotāji norādījuši vēlmi pavisam aiziet no politikas (12%); citus spēcīgus kandidātus (4%); kā arī savas nepiemērotības prezidenta amatam apzināšanos (2%) un atbalsta trūkumu sabiedrībā (1%).

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas