Angļu valodu neprotošais Kučinskis dosies uz Briseli, lai paustu Latvijas nostāju bēgļu jautājumā

4 komentāri

Jauno premjeru Māri Kučinski šonedēļ gaida arī pirmais nozīmīgais ārpolitikas pasākums – dalība Eiropas Padomes sanāksmē Briselē.

Uz Briseli viņš dosies 17. februārī, un šajā sanāksmē tiks runāts par bēgļu krīzi, kā arī par Apvienotās Karalistes plāniem rīkot referendumu par izstāšanos no Eiropas Savienības.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Kučinskim vizītes laikā paredzētas divpusējās tikšanās ar Eiropas Parlamenta priekšsēdētāju Martinu Šulcu, Eiropas Padomes priekšsēdētāju Donaldu Tusku un Eiropas Komisijas prezidentu Žanu Klodu Junkeru.

Jau vēstīts, ka, paužot Latvijas nostāju citām Eiropas Savienības amatpersonām Briselē, Latvijas Ministru prezidenta amata kandidāts Māris Kučinskis izmantos tulka palīdzību.

Kučinskis norādījis, ka “jebkurš mana vecuma cilvēks, kurš nav strādājis specifiski ārzemēs vai bijis vēstniecības vai līdzīgā dienestā, protams, labāk ir šajā gadījumā skaidri un noteikti teikt savā valodā – tāpat kā to dara poļi”.

Viņš gan atzina, ka “aizkulišu sarunas ir cits jautājums – nedomāju, ka tur ir problēmas”.

4 komentāri

TOP komentāri

 • haralds elceris
  +1

  haralds elceris

  tulks pie kājas ir ne tādēļ, lai varētu neprast inosrāņu valodas, tulks pie kājas ir, lai izpalīdzētu kuluāros, ja kāds termins izkritis no prāta.

  15.02.2016 17:37

 • SO.
  0

  SO.

  Varbūt ar saviem tendenciozajiem virsrakstiem un tekstiem beigsiet apsmiet cilvēku un paši iemācisities latviešu valodā pareizi salikt vismaz pieturzīmes!Garumzīmju un atsevišķu burtu trūkumus varētu piešķirt datoram.

  18.02.2016 18:34

 • Andris
  0

  Andris

  Gribu dzirdēt kuru nostāju viņš aizstāvēs ,Latvijas iedzīvotāju,vai ar cilvēkus,kuriem viņi ir izdevīgi.

  16.02.2016 11:04

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas