Prezidenta kancelejas vadītājs Daudze trīs maiņas mēnesī strādā par anesteziologu

0 komentāri

Valsts prezidenta kancelejas vadītājs Gundars Daudze, kuram 3. novembris ir pēdējā darba diena šajā amatā, trīs maiņas mēnesī cenšas nostrādāt savā pamatprofesijā – par anesteziologu, viņš stāstīja LNT raidījumā 900 sekundes.

Jau ziņojām, ka G. Daudze no partijas Zaļo un zemnieku savienība ievēlēts 12. Saeimā, tādēļ pametīs līdzšinējo Valsts prezidenta kancelejas vadītāja amatu.

Sarunā raidījumā 900 sekundes viņš atzina, ka politikas dēļ no ārsta profesijas neatteiktos. Proti, savu pašreizējo anesteziologa amatu viņš ir ieguvis smagā darbā un savu ārsta karjeru viņš sāka kā ”medbrālītis”, pamazām “uzdienējoties” līdz anesteziologam.

Trīs maiņas mēnesī ir minimums, kas anesteziologam ir jāizpilda, lai nezaudētu savas prasmes, sacīja G. Daudze. Turklāt šajā amatā nav nepieciešamas tikai zināšanas, bet arī ”sajūtas pirkstu galos”, viņš stāstīja.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas