Ādamsons Krievijas medijos Latvijas politiķus sauc par ”kvaukšķiem”

0 komentāri

Latvijas politiķi ir kvaukšķi, bet šeit esošie Savienoto Valstu karavīri – nepakļaujas vietējām pavēlēm, – šādu informāciju intervijā Krievijas televīzijas pirmajā kanālā paudis Saeimas deputāts Jānis Ādamsons.

Pēc Nacionālās apvienības lūguma šodien atbildīgā Saeimas komisija vērtēja, vai šajos Ādamsona izteikumos nav saskatāms ētikas normu pārkāpums. Nacionālā apvienība uzskata, ka Ādamsons apzināti sniedzis nepatiesu informāciju, tikmēr Ādamsons pats norāda uz Nacionālās apvienības vēlmi spodrināt savas spalvas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

”Ja viņi uzskata, ka es esmu apzināti maldinājis sabiedrību, sniedzis apzināti nepatiesas ziņas, jau sen vajadzēja būt iesniegumam vai nu Valsts, vai drošības policijā. Tāda iesnieguma nav. Līdz ar to es secinu, ka tas ir mēģināts spodrināt savas spalvas un mēģināt pierādīt, ka viņi ir lielāki patrioti kā Romas pāvests,” norāda Ādamsons.

Kopumā Saeimas komisija  ētikas pārkāpumu Ādamsona izteikumos Krievijas televīzijā nesaskatīja. Par balsoja divi Nacionālās apvienības deputāti, bet lielākā daļa parlamentāriešu balsojumā atturējās.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas