Ādamsons iesaistās Kremļa propagandā, asi kritizējot ASV

6 komentāri

NATO tanku ierašanās Rīgā pamanīta arī Krievijā. Tur tas traktēts kā zobens pie Krievijas robežām, un šai propagandai palīdz un labprātīgi iesaistās arī Saeimas deputāts, bijušais iekšlietu ministrs Jānis Ādamsons.

Savā svētdienas vakara raidījumā pazīstamais Kremļa propagandists Dmitrijs Kiseļovs piesaka sižetu par Rīgu, kur nedēļas sākumā ieradās amerikāņu bruņutehnika.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Tālāk intervēts Jānis Ādamsons, kurš pieteikts kā kapteinis Haizivs, bijušais iekšlietu ministrs un Saeimas deputāts. Krievijas pirmajam kanālam pa prātam, viņš nesaudzīgi kritizē Latvijas politisko kursu.

 

Bijušais iekšlietu ministrs Jānis Ādamsons

FOTO: LETA

FOTO: LETA

Rietumos pateica – laiks sākt riet! Un mūsu politiķi kā tādi vaukšķi arī sāk riet un apvainot Krieviju visos nāves grēkos.

 

Vēl vairāk, Ādamsons Krievijas skatītājus šausmina ar vārdiem, ka amerikāņu karavīri, kuru nu Baltijā un Polijā esot pie trim tūkstošiem, nepakļaujas nekādām vietējām pavēlēm, tāpēc gandrīz vai esot bīstami.

 

FOTO: LETA

FOTO: LETA

Ja viņi pastrādā kādu noziegumu pret Latvijas pilsoņiem, viņi ne par ko neatbild. Atklāts paliek jautājums, kā pavēles viņi pilda – mūsu Bruņoto spēku komandiera, aizsardzības ministra? Vai tomēr viņi klausa savu Bruņoto spēku vadības komandām? Diemžēl patiesībai atbilst otrais.

Krievijas kanāla sižetā atvēlēta vieta arī Rīgas mēram, par kuru ironizēts, ka viņš bildējies pie amerikāņu tankiem. No intervijas viņš īsziņā atteicās, tiesa gan, neatbildot, vai tāds ir arī partijas viedoklis.

Rīgas mērs Nils Ušakovs

FOTO: LETA

FOTO: LETA

Šis bija deputāta Ādamsona viedoklis. Viņš noteikti pats vislabāk no krievu valodas pārtulkos, ko viņš ir teicis un ko ar to ir domājis.

 

Runāt gatavs nav arī Jānis Urbanovičs, pie kura kabineta durvīm Ādamsona intervija notikusi. Viņš nedēļu nebūšot darbā. Pats Ādamsons gan teikto nenožēlo un no savas pozīcijas neatkāpjas.

Aģentūrai Infotop, kas sevi sauc par neatkarīgu informatīvi analītisku organizāciju, Ādamsons savu nepatiku pret amerikāņiem paudis vēl skaudrāk. Tur viņš stāsta, ka Ukrainas asiņainos notikumus izraisījuši amerikāņi, un, tikai pateicoties Krievijai un Putina stingrajam vadības stilam, Baltija vēl neesot ierauta karā.

6 komentāri

TOP komentāri

 • Urla
  +3

  Urla

  Sis tak ir zoofils! Vinam patik lieli un spalvaini suņi!

  17.03.2015 20:05

 • WIESIS
  +1

  WIESIS

  Ko gan var gaidīt no bijušā VDK virsnieka. Patreiz viņš vienkārši izpilda kremļa doto uzdevumu.
  Ko dara ļoti uzcītīgi. Nu droši vien ar "pilnu krûti", un no sirds.

  18.03.2015 07:56

 • Edvīns
  +1

  Edvīns

  Šito nodevēju vajag izmest no Saeimas.

  18.03.2015 04:50

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Skaties.lv e-jaunumi

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas