Āboltiņai Saeimas krēsls pagaidām iet gar degunu

0 komentāri

Pašreizējā Saeimas priekšsēdētāja, partijas “Vienotība” vadītāja Solvita Āboltiņa nav ievēlēta 12.Saeimā, liecina Centrālās vēlēšanu komisijas (CVK) publiskotie 12.Saeimas vēlēšanu provizoriskie rezultāti.

Foto: LETASolvita Āboltiņa:
Esmu demokrātisks cilvēks un respektēju vēlētāju izvēli. Pateicos ikvienam vēlētājam, kurš aizgāja uz vēlēšanām un nobalsoja par Latvijas ģeopolitisko izvēli.

Tāpat politiķe pateicās arī tiem balsotajiem, kas viņai ielikuši plusu, kuru “nav tik maz”.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

“Vienotības” valde gan neredz nekādu iemeslu, lai kaut kas mainītos šī politiskā spēka vadībā. Partijas vadība tiek vēlēta ik pēc diviem gadiem kongresā, un šogad beigsies pašreizējās partijas vadības pilnvaru laiks.

Kā šodien informēja CVK, partija “Vienotība” Kurzemes vēlēšanu apgabalā ieguvusi trīs deputātu mandātus. Saskaņā ar CVK mājaslapā pieejamo informāciju, Āboltiņai “Vienotības” vēlētāji Kurzemē pauduši ceturto lielāko atbalstu partijas sarakstā, līdz ar to viņa palikusi pirmā aiz Saeimā iekļuvušo deputātu “strīpas”.

Saskaitot biļetenos veiktās atzīmes – pieliktos plusus un svītrojumus, Āboltiņa ieguvusi par 263 punktiem mazāk nekā trešajā vietā esošajam bijušajam kultūras ministrs Ints Dālderis.

Kā šodien pēcpusdienā informēja CVK priekšsēdētājs Arnis Cimdars, patlaban gan apkopoti vēlēšanu rezultāti 1047 iecirkņos no 1054, taču dati nav apkopoti vairākos iecirkņos ārvalstīs, kas tiek pieskaitīti Rīgas vēlēšanu apgabalam. Pastāv teorētiska iespēja, ka, saņemot trūkstošo informāciju no ārvalstīm, var mainīties vietu sadalījums Rīgā, bet ne novados.
Cimdars gan uzsvēra, ka šis vēl nav galīgais rezultāts – visi dati tiks pārbaudīti vēlreiz.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas