Āboltiņa nekandidēs uz “Vienotības” vadītājas amatu

0 komentāri

Pašreizējā partijas Vienotība līdere Solvita Āboltiņa ārkārtas kongresā nekandidēs uz politiskā spēka priekšsēdētājas amatu.

Āboltiņa to paziņoja šodien, uzrunājot partijas biedrus pirms politiskā spēka pārstāvju tradicionālā teātra apmeklējuma.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Āboltiņa vada Vienotību kopš 2011. gada. Iepriekš, kad Vienotība bija politisko partiju apvienība, Āboltiņa bija tās līdzpriekšsēdētāja, bet no 2008. līdz 2010. gadam – partijas Jaunais laiks valdes priekšsēdētāja.

Vienotība pārvēlēs partijas vadību ārkārtas kongresā 4. jūnijā. Kandidātus uz partijas vadībai var izvirzīt no 5. aprīļa līdz 18. aprīļa plkst. 17.00.

Kandidātus valdes priekšsēdētāja un domes priekšsēdētāja amatam var izvirzīt vismaz 15 partijas biedri, bet valdes locekļa amatam – desmit.

Ņemot vērā, ka Āboltiņa uz partijas priekšsēdētājas amatu nekandidēs, par Vienotības vadītāja amatu varētu cīnīties bijušais eirokomisārs Andris Piebalgs un Saeimas deputāts Edvards Smiltēns. Pašlaik abi šie politiķi strādā partijas valdē.

Pašlaik partijas nodaļas spriež par iespējamiem kandidātiem, ko virzīt šim amatam. Eiropas Parlamenta deputāts Krišjānis Kariņš paudis, ka Piebalgu Vienotības priekšsēdētāja amatam virzīs gan partijas politiķi Eiropā, gan vietējie un reģionālie līderi, gan par iekšējiem opozicionāriem dēvētie politiķi.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks? šodien 09:03

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas