Āboltiņa jau otro dienu neatrod laiku komentēt savu mēdīšanos pensionāru piketā

4 komentāri

Kamēr Vienotības priekšsēdētāja Solvita Āboltiņa izvairās no paskaidrojumu sniegšanas par savu uzvedību pensionāru piketa laikā, viņas virzienā izskan asa kritika pašas partijā. Neadekvātā rīcība esot pamatīgs traips Vienotības tēlam, kas pēdējos mēnešos tāpat pamatīgi cietis. Notikušo Vienotības valde nākampirmdien apspriedīs aiz slēgtām durvīm. Par pārmaiņu nepieciešamību partijā sākusi runāt arī Ministru prezidente Laimdota Straujuma.

“Tā tikai mums vēl trūka,” tā Āboltiņas atbildes ūjināšanu pensionāriem komentē ietekmīgi Vienotības biedri un valdes locekļi, kurus TV3 Ziņām izdevās sazvanīt vasaras brīvdienās.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Āboltiņas rīcība tikšot izvērtēta nākamas nedēļas pirmdienā Vienotības valdes sēdē aiz slēgtām durvīm. Visticamāk, par viņas nomaiņu partijas vadītājas krēslā netiks runāts, jo tam šobrīd partijā neesot vairākuma atbalsta. Vienīgā iespēja esot, ja Āboltiņa pati lems atkāpties, kas gan ir maz ticams. Par to, ka partijā nepieciešamas pārmaiņas, runā arī premjere Laimdota Straujuma.

Solvita Āboltiņa, kura šodien piedalījās NATO izcilības centra atklāšanā, jau otro dienu neatrada laiku, lai komentētu notikušo.

Āboltiņa izmēda par mazajām pensijām piketēt sanākušos pensionārus

Vienotības līdere Solvita Āboltiņa pensionāru piketā par pensiju indeksāciju izcēlusies ar visai interesantu uzvedību – pensionāriem kliedzot saukļus, S. Āboltiņa, soļojot garām ceļā uz Saeimas namu, viņiem kliedza pretī.

Skaties video!

4 komentāri

TOP komentāri

 • es_
  +4

  es_

  vinjas paskaidrojumi nevienam arii nav vajadziigi!!Savs viedoklis ,tautai,par so personu jau ir sen un ar savu riiciibu vinja ir paradiijusi(ne pirmo reizi) savu attieksmi pret tautu...

  21.08.2015 06:12

 • skumji
  +2

  skumji

  Vai Vienotības biedri patiešām nesaprot, ka tā ir vienīgā eiropeiskā partija Latvijā, par kuru izglītoti cilvēki var balsot?
  Par ko lai tagad balsojam, ja Vienotības vadītāja tā var ieņirgt par pensionāriem?

  21.08.2015 11:44

 • Olita Niedrite
  0

  Olita Niedrite

  Neatskaitās tiem, kurus uzskata par zemāku rasi, atskaitās tiem, no kuriem baidās, loģiski..

  31.08.2015 08:40

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas