69% Latvijas iedzīvotāju atbalsta ierosinājumu samazināt ministriju budžetu

3 komentāri

Valdība varētu samazināt visu ministriju budžetus, lai tā iegūtu finanšu līdzekļus un varētu atbalstīt vismaz daļu Labklājības ministrijas priekšlikumu par pensiju palielināšanu – tā izteikusies premjere Laimdota Straujuma. Pētījumu aģentūra TNS pētīja, kā šo priekšlikumu vērtē iedzīvotāji.

Lielākā daļa jeb 68% Latvijas iedzīvotāju ekonomiski aktīvajā vecumā atbalsta ierosinājumu, ka valdība varētu samazināt visu ministriju budžetus, lai tā iegūtu papildu naudu pensiju jautājuma risināšanai.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Piektā daļa jeb 20% aptaujāto to neatbalsta. Bet desmitā daļa 12% iedzīvotāju nav snieguši konkrētu atbildi uz šo jautājumu.

3 komentāri

TOP komentāri

 • Olita Niedrite
  +3

  Olita Niedrite

  30 % tiem neviens nav pajautājis..

  26.05.2015 10:13

 • omīte
  +1

  omīte

  tieši tā-samazināt visu ministriju uzpūstos milzīgos izdevumus.Valsts kontrole tukša vieta valstī.Kurš sēž no lielajiem izšķērdētajiem?-neviens/,jo kontrolei nav absolīti nekāda varaKur nu vēl neskaitāmas.Bet mi;ljoni zūd.Deputātu palīgiem algu lai maksā deputāts pats.Kancpreces arī paši varētu pirkt.Gadā būtu ietaupīti milzīgi līdzekļi.kur nu vēl neskaitāmās valdes ,padomes,sekretāri.Lūk kur miljoni.

  26.05.2015 16:00

 • Ivars Šmiukšis
  0

  Ivars Šmiukšis

  Tautas kontrole / arīdzan tukša vieta ! Jo varas nekādas ,neviens /neņem viņu secinā
  jumus vērā ! Deputātu palīgiem kurus neviens nav oficiāli vē'lējis algu maksā no Valsts kases un tiek pie Valsts noslēpumiem ...
  Ja jau mūsu lēmēj vara tik vārga ,TAD LAI ARĪ MASĀ NO SAVAS KABATAS !

  26.05.2015 11:01

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas