61% iedzīvotāju nevēlas Straujumu atkal redzēt premjeres krēslā

0 komentāri

Lielākā daļa jeb 61% Latvijas iedzīvotāju ekonomiski aktīvajā vecumā no 18 līdz 55 gadiem uzskata, ka Laimdotai Straujumai nebūtu jāieņem Ministru prezidentes amats arī jaunajā valdībā.

29% aptaujāto uz šo jautājumu norādījuši atbildi ”drīzāk nē”, bet 32% – ”noteikti nē”.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Tikmēr ceturtā daļa jeb 24% (3% – noteikti jā; 21% – drīzāk jā) aptaujāto uzskata, ka L. Straujumai būtu atkal jāsēžas premjerministres krēslā.

15% iedzīvotāju nav konkrēta viedokļa šajā jautājumā.

Valsts prezidents Andris Bērziņš trešdien, 15. oktobrī, izteica atbalstu Vienotībai, Zaļo un zemnieku savienībai (ZZS) un apvienībai Visu Latvijai!-Tēvzemei un brīvībai/LNNK (VL-TB/LNNK), kas jau paudušas gatavību uzņemties nākamās valdības veidošanu. Ministru prezidenta amatam kopīgi tika atbalstīta Laimdotu Straujuma (V).

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas