13 Vienotības deputāti sola balsot par Vējoni, bet 7 par Levitu

0 komentāri

Prezidenta vēlēšanas sadalījušas Vienotības frakciju Raimonda Vējoņa un Egila Levita atbalstītājos. Kamēr uz prezidenta amatu pretendēs abi šie kandidāti, Vienotības pārstāvju balsis dalīsies.

Vienotība ir vienīgā Saeimas frakcija, kurai Valsts prezidenta vēlēšanu dienā noteikts brīvais balsojums. Tomēr vairums šā politiskā spēka deputātu sola prezidenta vēlēšanās balsot par pašreizējo aizsardzības ministru Raimondu Vējoni.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

23 Vienotības deputāti izvēlēsies, kuru atbalstīt – vai nu Zaļo un zemnieku savienības (ZZS) kandidātu Raimondu Vējoni, vai Nacionālās apvienības (NA) virzīto Egilu Levitu, ar kuru pirmdien, 26. maijā, tikās Vienotības frakcija.

Partijas līdere Solvita Āboltiņa, kura pati sola balsot par Vējoni, šodien ne bez sarūgtinājuma atzina, ka Levita izvirzīšana ir samazinājusi iespēju ievēlēt Valsts prezidentu jau pirmajā vēlēšanu dienā.

Solvita Āboltiņa

FOTO: LETA

FOTO: LETA

Nacionālā apvienība liedza koalīcijai ievēlēt kandidātu pirmajā kārtā, līdz ar to, protams, pārējais varētu būt minējumi, ir daudz un dažādi scenāriji, protams, pie 4 kandidātiem tas būs garš un nogurdinošs process.

Balsojums par Valsts prezidentu būs aizklāts, bet, aptaujājot Vienotības deputātus, 13 no viņiem LNT Ziņām solīja balsot par Raimondu Vējoni un 7 par Egilu Levitu, bet partijas frakcijas biedra Dzintara Zaķa viedokli noskaidrot neizdevās. Savukārt divi Vienotības deputāti – Ints Dālderis un Inese Lībiņa-Egnere – atbildēja, ka lēmumu vēl nav pieņēmuši.

Prezidenta vēlēšanas notiks 3. jūnijā, un uz valsts augstākās amatpersonas posteni ir pieteikti četri kandidāti – Vējonis, Levits, Saskaņas virzītais Sergejs Dolgopolovs un Reģionu apvienības kandidāts Mārtiņš Bondars. Galvenā spēkošanās sagaidāma starp Vējoni un Levitu.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas