Valdošā partija Vienotība turpina zaudēt vēlētāju atbalstu

0 komentāri

Jūnijā pirmo pozīciju saglabājusi partija Saskaņa. Par to gatavs balsot 21% aptaujāto. Jau vairākus mēnešus pēc kārtas apsteidzot Vienotību, otra populārākā ir Zaļo un zemnieku savienība ar 16% atbalstu, bet Vienotību jūnijā atbalsta 11%.

Pēc tam seko Nacionālā apvienība un Reģionu apvienība, bet partija No sirds Latvijai nepārvar piecu procentu barjeru, lai iekļūtu Saeimā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Kopš 12. Saeimas vēlēšanām pagājušā gada rudenī atbalsts Vienotībai turpinājis samazināties. Tomēr sociologa Arņa Kaktiņa vērtējumā premjeres partijas popularitāte ir pārsteidzoši stabila, ņemot vērā zemo uzticību valdībai, Vienotības iekšējās nesaskaņas un to, cik pretrunīgi tiek vērtēta partijas vadītāja Solvita Āboltiņa.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas