Policija prasa atļauju sodīt deputātu Putru par avāriju un ātruma pārsniegšanu

0 komentāri

Saeimai būs jālemj par piekrišanu kārtējā deputāta sodīšanai. Valsts policija lūdz izdot Saeimas deputātu un Finanšu ministrijas parlamentāro sekretāru Edgaru Putru saukšanai pie administratīvās atbildības par ceļus satiksmes negadījumu un ātruma pārsniegšanu.

Pagājušā gada decembrī Putra uz autoceļa Rīga-Liepāja ar vieglo automašīnu izraisīja sadursmi ar citu tajā pašā virzienā braucošo automašīnu.

Negadījumā bojāti abi transportlīdzekļi.

Politiķis braucis pārāk ātri un nav ievērojis distanci, turklāt viņš arī nebija veicis termiņā noteikto veselības pārbaudi.

Savukārt šā gada februārī deputāts Skrundas novada Rudbāržu pagastā vadījis automašīnu ar ātrumu, kas par 22 km/h pārsniedzis atļauto.

Saeimas Mandātu, ētikas un iesniegumu komisija par deputāta izdošanu sodīšanai lems nākamnedēļ.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas