Iesaistot helikopteru un kinologu, pazudusī meitenīte atrasta!

54 komentāri

Papē pazudusī meitenīte laimīgi atrasta! Trīs gadus vecā meitenīte, par kuras pazušanu informējām pirms brīža, ir veiksmīgi atrasta apmēram kilometru no mājām. Bērns sveiks un vesels nodots ģimenei.

Meklēšanas darbos piedalījās ap 30 Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes darbinieku, kā arī Robežsardze ar helikopteru un kinologs ar suni.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Jau ziņojām, ka šodien Papē pazudusi 3 gadus veca meitenīte, kura rotaļājās savu māju pagalmā.

FOTO: Valsts policija

FOTO: Valsts policija

54 komentāri

TOP komentāri

 • Jana
  +23

  Jana

  Es nesaprotu, kur prāts ir uzrakstīt, ka meitenei pa dirsu vajag!? Tas taču ir mazs bērns, ej nu ieskaidro, ka no mājas prom iet nevar. Mazums, ko bērns izdomājis vai ko ieraudzījis. Man ir kauns, ka Latvijā dzīvo tādi cietsirdīgi un neiejūtīgi cilvēki. Klapē savu bērnu un panāc, lai atņem aprūpes tiesības, bet neiesaki to darīt citiem, kam rūp savi bērni!

  03.09.2015 16:45

 • Lolita Afremenkova
  +18

  Lolita Afremenkova

  Man nekad pratā nav bijis atstāt pagalmā tik mazu bērnu vienu. Ja nav sētas tad jāsēž blakus, un nekādu atrunu! Vecākiem vajag ar žagaru...!

  05.09.2015 20:49

 • kaija
  +18

  kaija

  Varbūt tev pašai\am pa dirsu. Baigais/ā varonis/e.

  03.09.2015 23:53

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas