Policija atradusi sievietes personīgās mantas; lūdz atsaukties īpašnieci

0 komentāri

Valsts policijas Ziemeļu iecirkņa policisti atraduši mantas, kas pieder attēlā redzamajai sievietei, kura 2015. gada 5. jūnijā atradās Rīgā, Krišjāņa Valdemāra ielas apkārtnē, un tās pazaudēja.

Nelielais auduma maks pirms pāris dienām atstāts kādā iestādē Krišjāņa Valdemāra ielā. Tā atradējs, to nav viss pievācis sev, bet gan parūpējies par to, lai pazaudētā manta nokļūtu atpakaļ pie saimnieces un nodevis to tuvējā policijas iecirknī. Diemžēl, arī policisti šobrīd ir bezspēcīgi, tādēļ lūdz iedzīvotāju palīdzību.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Policija aicina atsaukties attēlā redzamajai sievietei vai ikvienam, kurš atpazīst šo sievieti, zvanīt pa tālruņa numuriem: 27892074, 67086000 vai vērsties Valsts policijas Rīgas Ziemeļu iecirknī.

FOTO: Valsts policija

FOTO: Valsts policija

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas