Policija aiztur vīrieti ar ievērojamu daudzumu metamfetamīna

0 komentāri

Valsts policijai ir izdevies aizturēt vīrieti, pie kura atrasti vairāk nekā 34 grami metamfetamīna.

Rīgas Teikas iecirkņa policisti bija saņēmuši informāciju par kādu personu, kura, iespējams, glabā narkotiskās vielas. Pagājušo ceturtdien, 5. novembrī, pārbaudot saņemto informāciju, policisti aizturēja 1984. gadā dzimušu vīrieti. No aizturētās personas kopā tika atsavināti 34,38 grami metamfetamīna un elektroniskie svari.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Pret aizturēto vīrieti šobrīd ir uzsākts kriminālprocess par narkotisko vielu neatļautu glabāšanu realizācijas nolūkā un neatļautu realizāciju lielā apmērā. Par šādu noziegumu aizturētajam var draudēt brīvības atņemšana uz laiku no pieciem līdz piecpadsmit gadiem, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas, un probācijas uzraudzība uz laiku līdz trim gadiem.

Fotogrāfijā redzama daļa atsavināto narkotisko vielu.

Aizturējām vīrieti, pie kura atradām vairāk nekā 34 gramus metamfetamīna.Rīgas Teikas iecirkņa policisti bija saņēmuši…

Posted by Valsts policija on pirmdiena, 2015. gada 9. novembris

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas