Policija 15 gadus vecās meitenes slepkavību raksturo kā nežēlīgu un šausminošu

0 komentāri

Skultē netālu no lidostas Rīga atrasts 15 gadus vecas meitenes līķis. Aizdomās par viņas slepkavību aizturēts 17 gadus vecs jaunietis. Viņi abi iepriekš bijuši pazīstami. Policija noziegumu raksturo kā “nežēlīgu” un “šausminošu”. Varmāka par savu upuri ņirgājies.

Informāciju par 15 gadus vecas meitenes līķi ar vardarbīgas nāves pazīmēm policija saņēma svētdien vakarā. Noziegums pastrādāts Skultē pamestā teritorijā blakus lidostas Rīga skrejceļam.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Nogalinātā meitene no mājām izgājusi piektdienas vakarā, taču vecāki par viņas pazušanu nav ziņojuši. Līķi atraduši meitenes draugi, kas devušies viņu meklēt. Veicot operatīvos pasākumus, slepkava pirmdienas vakarā aizturēts Rēzeknes novadā. Šodien tiesa viņam piemērojusi apcietinājumu.

Arī nogalinātā iepriekš bijusi policijas redzeslokā par klaiņošanu. Slepkavības motīvus policija šobrīd noskaidro, pats slepkava savai rīcībai izvirza vairākas versijas. Līķi noziedznieks centies paslēpt, iemetot kādas pamestas ēkas bedrē un apberot ar būvgružiem.

Par pastrādāto slepkavību jaunietim draud mūža ieslodzījums vai brīvības atņemšanu no desmit līdz divdesmit gadiem.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas