Pļavnieku vidusskolas apkaimē par diviem eiro tirgo aprebinošo ”Ibicas gaisu”

0 komentāri

Sākot jauno gadu, visticamāk, ka ne reizi vien nāksies atskatīties uz aizvadīto, kurš ir bijis dažādiem notikumiem bagāts. Viens no piemēriem – tika pielikts punkts, vismaz daļēji, tā sauktā spaisa brīvai tirdzniecībai ielās. Bet! Ir teiciens – daba nemīl tukšumu un parādījās ziņas, ka kādi, pagaidām nenoskaidroti cilvēki jauniešiem sāk piedāvāt citu apreibināšanās veidu – smieklu gāzi. Kiosks diezgan ātri tika aizvērts, bet – daba nemīl tukšumu! 

TV3 raidījums Bez Tabu saņēmis vēstuli no satraukta skatītāja.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

”Labdien. Pastaigājoties Pļavnieku vidusskolas apkaimē pamanīju kādu dīvainu kiosku. Tā skatlogos salīmētas smaidīgas sejas. Sākumā nesapratu, kas tas ir, bet tad atcerējos, ka šādā kioskā bērniem, jauniešiem pārdeva tā saukto smieklu gāzi, ar kuru apreibināties. Jaunā sērga turpinās?”

Izrādās kiosks, kur tirgota apreibinošā viela bijis atvērts tikai uz svētkiem, tagad tā īpašnieki nozuduši.

Vairāk skaties pievienotajā video!

Te arī gribas atgādināt to, ko savulaik, par ilgstošu smieklu gāzes lietošanu sacīja toksikologs. Ja to lieto īslaicīgi, kontrolēti, piemēram medicīnā, tad viss ir kārtībā, bet lielos daudzumos tā var izsaukt stipru narkozi un aizmigšanu, kas var novest pie nosmakšanas. Nerunājot jau par nervu sistēmas un smadzeņu šūnu bojājumiem.

0 komentāri

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Skaties.lv e-jaunumi

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas