Pļavniekos netālu no Rimi noliktavām izcēlies ugunsgrēks

0 komentāri

Rīgas mikrorajonā Pļavniekos, netālu no Rimi noliktavām un Rīgas industriālā parka, izcēlies kūlas ugunsgrēks, novēroja portāls Skaties.lv. Drīz vien ugunsgrēks tika apdzēsts, taču pļavas otrajā pusē izcēlās vēl viens, daudz lielāks ugunsgrēks.

Notikuma vietā bija ieradusies viena Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) automašīna. Kā novēroja Skaties.lv, ugunsgrēks tika nodzēsts aptuveni 10 minūšu laikā.

Taču drīz vien pļavas otrajā pusē izcēlās vēl viens, daudz plašāks ugunsgrēks. Dzēšanas darbi patlaban notiek!

Foto: Aculiecinieks

Foto: Aculiecinieks

Foto: Aculiecinieks

Foto: Aculiecinieks

Foto: Aculiecienks

Foto: Aculiecinieks

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas