Plašas diskusijas raisa glauna Mercedes Benz numurzīme CCCP

2 komentāri

TV3 raidījuma Bez Tabu skatītāji iesūtījuši bildi, kurā redzams glauns Mercedes Benz, bet uzmanību šajā gadījumā jāpievērš spēkrata numurzīmei – CCCP.

Šāda numurzīme ir diezgan mulsinoša, tāpēc sociālajos tīklos raisījusi plašas diskusijas. Vieni pauž sašutumu, bet citi neko sliktu tajā nesaskata.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Individuālās numura zīmes Latvijā tiek izsniegtas kopš 1994. gada, un šobrīd ielās redzami aptuveni 1300 individuālie numuri.

Redzams, ka vislielākais pieprasījums pēc individuālajām numurzīmēm bijis 2006. gadā, kad gada laikā piešķirtas 760 īpašās numurzīmes. Turpretī pēc krīzes gados izdoto individuālo numurzīmju skaits nepārsniedz 50.

Ja arī jūs esat nolēmis tikt pie individuālās numurzīmes, tad jums jārēķinās, ka nāksies šķirties no 3647 eiro, kā arī to, ka, iespējams, jūsu ideju neakceptēs CSDD speciālisti.

2 komentāri

TOP komentāri

 • krams
  0

  krams

  Kā jau vienmēr , kas saistīts ar Krievijas simboliku , un krievu visatļautību tur mūsu notaukojušies purni neko nespēj līdzēt valstij un tautai , tāpat vakar pašā Rīgas asiņainākajā vietā krievi gavilē par okupāciju un uz mašīnām uzlikuši krievu tanka maketus un okupantu karogus arī nespēj neko darīt -- cik var d....t cik var spļaut tautai acīs, -- sakiet taču vienreiz patiesību ka Latviju vairs nevar glābt , viņa ir pārdota par trīsdesmit šiliņiem sātanam - esiet vienreiz valsts vadītāji un jūtaties kā viņiem ir j,ābūt ,sakiet patiesību

  10.05.2015 08:58

 • Vasja
  0

  Vasja

  Mercedes Benz markas SPĒKRATS !!!

  08.05.2015 22:26

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas