Pirmo reizi par godu Latvijas valsts dzimšanas dienai tapis lielkoncerts

0 komentāri

Kanāls LNT tradicionāli svētkus svin kopā ar savu skatītāju. Sajust prieku un lepnumu par mūsu zemi Latviju aicinām, baudot īpašu valsts dzimšanas dienas lielkoncertu ar Latvijas spēka dziesmām, kas būs skatāms jau tūdaļ pēc ziņām un svētku salūta.

Pirmo reizi par godu Latvijas valsts dzimšanas dienai tapis lielkoncerts, kura programmā iekļauti tie skaņdarbi, kas cauri laikiem latviešiem bijuši īpaši nozīmīgi.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Tās ir Manai tautai, Dzimtā valoda, Daugaviņa, Brīvību Baltijai un vēl daudzas citas dziesmas, kas mūs stiprina un dod pārliecību par mūsu patriotismu.

Šis vērienīgais un krāšņais muzikālais notikums pulcējis daudzus izcilus māksliniekus – gan dziedošos aktierus, gan popa un rokdziedātājus, arī operas solistus.

Spēka dziesmu izpildītāji norāda, ka šis lielkoncerts ir kā kopīga pateicība un lūgšana par Latvijas valsti.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas