Pirmdien sāksies Latvijas preču atbalsta kampaņa veikalos

0 komentāri

No pirmdienas Latvijas lielākajos tirdzniecības kanālos tiks uzsākta kampaņa Latvijas ražotāju atbalstam, ekonomikas ministrs Vjačeslavs Dombrovskis stāstīja LNT raidījumā ”900 sekundes”.

Viņš pauda, ka par kampaņas vizuālo noformējumu rūpējusies Latvijas tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK), un tās mērķis ir aicināt pircējus ”atbalstīt vietējos ražotājus ar saviem eiro”.

Pašlaik Latvijai ir svarīgi noturēt ražošanas kapacitāti tik ilgi, kamēr Krievijas sankciju dēļ sarukušais pieprasījums varētu atjaunoties, norādīja ministrs.

LTRK valdes priekšsēdētājs Jānis Endziņš iepriekš pauda, ka pašmāju produktu izvēle šobrīd ir izdzīvošanas jautājums.

Tikmēr tiek ziņots, ka Krievijā veikalu plaukti vidēji kļuvuši par 40% tukšāki. Deficīts rada cenu svārstības, ko Kremlis sola dzelžaini nepieļaut, taču, neraugoties uz to, dažos Krievijs reģionos cenu kāpums atseviškiem ir 60% apmērā.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas