Visa intervija ar Vitu Baurovsku, kurā tiek atklātas detaļas par krāpšanos Rīgas satiksmē

2 komentāri

Saistībā ar iespējamo krāpšanu Rīgas satiksmē notikuma galvenā lieciniece Vita Baurovska pērnās nedēļas vidū pēkšņi atsauca raidījumam Nekā Personīga stāstīto. Viņa melojusi, jo esot ietekmēta. Tomēr bez Nekā Personīga ierakstītās intervijas šajā lietā ir daudz dokumentu un pierādījumu, kas liecina, ka Rīgas satiksme nesaņēma to, par ko samaksāja lielu naudu.

Pēc Nekā Personīga sižeta, kurā sētas smagas aizdomas par vērienīgu krāpšanu pašvaldības uzņēmumā Rīgas satiksme, policija tomēr sākusi izmeklēšanu. Ierosināts kriminālprocess par noziedzīgu nodarījumu pret mantu. Izmeklēšanā vajadzētu noskaidrot, kas saņēma naudu par pasūtītajām nanotehnoloģijām, kuru vietā Rīgas satiksmei piegādāja ūdeni.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Jau ziņots, ka pēc Nekā Personīga sižeta internetā parādījās īss Vitas Baurovskas nolasīts paziņojums, kurā viņa atsauc pašas stāstīto par Rīgas satiksmei nanotehnoloģiju vietā piegādāto ūdeni. Interviju viņa esot sniegusi, jo uz viņu izdarīts spiediens. Vita Baurovska šo atzīšanos sauc par labprātīgu. Pirmais to savā Facebook kontā publicēja Rīgas mērs Nils Ušakovs. Vēstuli ar līdzīgu tekstu Baurovska iesniedza Rīgas domē.

Tie, kas palīdzēja sacerēt un vēlāk nofilmēja uzņēmējas teikto tirdzniecības centrā Origo kafejnīcā, ir bijuši pārliecināti, ka Vita Baurovska bijusi vienīgā atslēgas figūra Rīgas satiksmes finanšu izkrāpšanā. Tomēr uzņēmējas sniegtā intervija, ko nu viņa tagad atsaukusi, nebūt nav vienīgais pierādījums notikušajam.

Portāls Skaties.lv sadarbībā ar raidījumu Nekā Personīga piedāvā noskatīties pilnu interviju ar Vitu Baurovsku, kurā viņa atklāj visas detaļas par krāpšanos Rīgas satiksmē. Konkrētajā intervijā arī skaidri redzams, ka Vita interviju sniegusi labprātīgi un neviens viņu nav iespaidojis.

Vairāk skaties pievienotajā video!

2 komentāri

TOP komentāri

 • būsim korekti
  0

  būsim korekti

  firmas pārstāv tās valdes locekļi !

  10.02.2015 17:32

 • numurs. com
  0

  numurs. com

  Neizskatās pēc piespiestas intervijas!

  10.02.2015 11:22

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas