Pielaides nepiešķiršana Naudiņam, visticamāk, nekādu šūpošanos koalīcijā neradīs

0 komentāri

Pielaides nepiešķiršana Naudiņam, visticamāk, nekādu šūpošanos koalīcijā neradīs, tā uzskata eksperti. Vienlaikus domas par iespējām mainīt kārtību, kā valdības ministriem tiek piešķirtas pielaides valsts noslēpumam, dalās.

Politoloģe Iveta Kažoka šaubās par praktiskām iespējām mainīt pielaižu piešķiršanas kārtību, jo ministru kandidāti mēdz parādīties pie apvāršņa pavisam īsi pirms valdības apstiprināšanas. Eksperti domā, ka koalīcijas darbu pielaides nepiešķiršana neietekmēs.

Politologi atgādina, ka īsi pirms vēlēšanām līdzšinējie koalīcijas partneri ierasti kļūst par konkurentiem.

Jau ziņojām, ka Satversmes aizsardzības birojs (SAB) arī vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministram Romānam Naudiņam (VL-TB/LNNK) nolēmis nepiešķirt pielaidi valsts noslēpumam.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas